Прем’єр Греції після удару РФ по Одесі: Ви нас не залякаєте, будемо продовжувати підтримувати Україну

Фото: ОП

Прем’єр-міністр Кіріакос Міцотакіс після того, як він став свідком ракетного удару РФ по Одесі, завив, що Росії не вдасться залякати ті країни, які продовжують підтримувати Україну.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на ERT News.

«У нас має бути лише одне послання до Кремля: Ви нас не залякаєте, ми будемо продовжувати підтримувати Україну та її великих громадян стільки, скільки буде потрібно. І, звичайно, ми залишатимемося повністю єдиними в цьому рішенні», – сказав Міцотакіс на конференції Європейської народної партії в Бухаресті.

Він підкреслив, що ЄС надсилає чіткий сигнал, що жодне порушення міжнародного права, територіальної цілісності або зміна кордонів силою ніколи не буде сприйняте Європою.

Нагадаємо, 6 березня грецький прем’єр розповів, що в момент атаки президент Володимир Зеленський був із ним у порту Одеси і вибух стався дуже близько до них. Ніхто з грецької делегації не постраждав.

За даними ЗМІ, ракета вибухнула за 500 метрів від Зеленського та Міцотакіса.

На інцидент майже одразу відреагували топпосадовці Євросоюзу. Очільник Євроради Шарль Мішель назвав російську атаку «ще більш ницою, ніж зазвичай», а президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн – підлою.

оренда квартири Львів

Новини