Президент: ЗСУ на донецьких напрямках, на Харківщині зберігають контроль

Фото: ОП

Сили оборони на донецьких напрямках, на Харківщині зберігають контроль незважаючи на те, що «російські вбивці активно застосовують керовані авіабомби».

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Говорив сьогодні з Головкомом щодо ситуації, зокрема, на донецьких напрямках, на Харківщині. Всюди зберігаємо контроль. Російські вбивці активно застосовують керовані авіабомби – і в районах міста Часів Яр, і на Покровському напрямку, і в районі Липців на Харківщині, і в інших місцях боїв. Це знову й знову повертає до потреби в ППО – у додаткових системах захисту, які могли б суттєво зменшити складнощі для наших воїнів і загрозу для наших міст і громад. А також це стосується підготовки переходу наших Повітряних сил на нові бойові літаки.»

За словами президента України, на жаль, у цих двох завданнях оперативності вільному світові досі не вистачає. Але є перспективна робота з кількома партнерами й «робимо все, щоб якнайшвидше настав той день, коли зможемо додати сили «петріотів» нашим східним областям, нашим містам, таким як Харків, таким як Суми та інші.»

Зеленський подякував усім партнерам, які розуміють цю потребу України та її значення – реальну стратегічну силу ППО в цій війні.

«Путін не має нічого, окрім терору. Це основа його можливостей. І кожне обмеження терористичного потенціалу Росії – це примус Росії до миру. Наша зброя заради захисту українських позицій, наші спільні дипломатичні зусилля заради «формули миру», наша робота заради юридичної відповідальності Росії за війну – усе це наближає мир.»

оренда квартири Львів

Новини