Президентка Молдови в Бучі: Злочини проти людства повинні мати важкі наслідки

Фото: Українська правда

Президентка Молдови Мая Санду під час відвідин Бучі в річницю деокупації закликала до правосуддя над росіянами, які вчинили воєнні злочини в Україні.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Санду, яка приїхала до Бучі разом з лідерами Словаччини, Словенії та Хорватії, заявила, що без правосуддя миру ніколи не буде.

«Демократичні держави повинні працювати разом, щоб було проведено розслідування щодо тих, хто вчинив ці жорстокі дії, і щоб вони були покарані. Злочини повинні мати наслідки. Злочини проти людства повинні мати важкі наслідки. Ми повинні зробити це заради тих, хто загинув, хто став тимчасово переміщеною особою», – сказала президентка Молдови.

«Ми висловлюємо захоплення тими, хто відбив російську навалу. Ми згадуємо невинних жертв – дітей, жінок, сотень загиблих. Немає меж брутальності російської навали. Ми відчуваємо це і в Молдові. Багато наших людей у Молдові спостерігали з сумом і страхом за тим, як спливали кров’ю Ірпінь, Бородянка, Буча», – додала вона.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб пообіцяв продовжувати підтримку України у війні проти РФ, а також допомагати у розслідуванні воєнних злочинів.

оренда квартири Львів

Новини