Про аварійні відключення електроенергії у Львівській області наразі не йдеться – Львівська ОВА

Фото: slovoidilo

Після останніх ракетних ударів, українській енергосистемі важко втримати баланс виробництва та споживання електроенергії. Тому для юридичних споживачів почали застосовувати графіки погодинних відключень. Для фізичних споживачів про це наразі не йдеться. Але, щоб не трапились аварійні відключення, споживання електроенергії треба скоротити.

Про це повідомив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

«Щоб не довелося застосовувати погодинні відключення, будь ласка, не вмикайте енергоємні електроприлади з 19:00 до 22:00. Обмежте одночасне увімкнення таких приладів. Також вимкніть з розеток усі прилади, якими не користуєтесь, а для освітлення застосовуйте енергозберігальні лампи, – зазначив він.

Йдеться про такі енергоємні прилади: кондиціонер, електрочайник, порохотяг, бойлер, обігрівач, праска, пральна машина, мікрохвильова піч, електропіч.

«Про аварійні відключення електроенергії у Львівській області наразі не йдеться, енергетики роблять все, що можуть, щоб до цього і не дійшло, але кожен та кожна з нас також має допомогти енергосистемі», – наголосив Андрій Годик.

оренда квартири Львів

Новини