«Протести польських фермерів». Зеленський відправляє на кордон Уряд і кличе на переговори Туска

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський готовий разом з Урядом відвідати заблокований польський кордон і запросив туди на переговори також президента Польщі Дональда Туска. Також у цій зустрічі має взяти участь представник Євросоюзу.

Про це Зеленський повідомив у своєму зверненні.

«Хочу звернутись до всіх, хто памʼятає, що означає повний сенс слова «солідарність». Слова, яке так сильно змінило історію всієї нашої Європи до кращого. Це було. І багато в чому є. Але ми бачимо й надмірну та несправедливу політизацію зараз, через яку спільні досягнення можуть почати розсипатися.

Я доручив нашому уряду найближчим часом, до 24 лютого, бути на кордоні між нашими державами. І я прошу тебе, Дональде, пане Премʼєр-міністре, теж приїхати до кордону. Анджею, пане Президенте, я прошу тебе підтримати цей діалог. Це національна безпека. Ми не маємо це затягувати. Найближчі дні дають нам шанс це зробити».

Зеленський додав, що також готовий бути також на кордоні разом із урядом. Він також звернувся до Єврокомісії, що у цій зустрічі взяв участь представник Єврокомісії.

«Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь».

оренда квартири Львів

Новини