Прикордонники не враховують додаток «Резерв+» при перетині кордону – Демченко

Фото: Міноборони

Прикордонники не враховують додаток «Резерв+» при перетині кордону військовозобов’язаними чоловіками, а перевіряють паперовий військовий квиток з відповідними відмітками та дані щодо особи у базах ДПСУ та Міноборони.

Про це заявив речник Державної прикордонної служби полковник Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Це – виключно для оновлення своїх даних (застосунок «Резерв+» – ред.), і виключно для громадян, бо на кордоні наші співробітники не беруть до уваги цей додаток. Ми перевіряємо виключно паперовий документ – військово-обліковий документ з відповідними відмітками у тих осіб, у кого ми зараз додатково почали перевіряти наявність цього документу».

Демченко нагадав також, що з березня 2024 року між Держприкордонслужбою та Міноборони налагоджена інформаційна взаємодія на рівні баз даних.

«Це фактично бази даних нашого відомства і системи «Оберіг», де за необхідності, як додатковий інструмент, прикордонники можуть його використати, щоб перевірити, чи не використовує людина підробні документи, перевіривши інформацію про цю особу саме в системі «Оберіг», – зазначив офіцер.

оренда квартири Львів

Новини