Путін спробує зірвати саміт миру у Швейцарії – Зеленський

Фото: ОП

Кремлівський правитель Володимир Путін буде намагатися зірвати роботу Глобального саміту миру, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії.

Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

За його словами, є вже конкретний розподіл по урядовцях та інших представниках нашої держави, які працюватимуть на тих географічних напрямках, звідки ще треба залучити лідерів. Цими днями Україна разом зі Швейцарією завершили направлення запрошень на Саміт. Конкретні дати Саміту – 15 та 16 червня.

«Це буде перший етап – фактично перший реальний шанс розпочати відновлення справедливого миру. Ми всі маємо розуміти, що лише глобальна сила здатна примусити Росію до миру, і саме тому працюємо, щоб залучити якнайбільше учасників до Саміту у Швейцарії та відповідної комунікації.» Президент наголосив, Путін спробує і різними маніпуляціями, і силою ударів своїх терористів зірвати цю роботу, наші зусилля, спробує послабити українські позиції.

«Всі наші позиції – і на полі бою, і в дипломатії, і в інформаційній сфері – мають бути зараз однаково сильними. Щоб нам тиснути й наближати наші результати, окупанти мають втратити змогу тиснути й здобувати щось для себе. Тож наша сила, наші можливості, наша зброя, єдність із партнерами – усе це має працювати разом. І буде працювати.»

оренда квартири Львів

Новини