Путін та інші покидьки намагаються «звалити на когось іншого» теракт у «Крокусі» – Зеленський

Фото: ОП

Путін «і інші покидьки» намагаються «звалити на когось іншого» теракт у підмосковному «Крокус Сіті Холлі».

Про це заявив у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.

«Те, що сталося вчора в Москві, очевидно, і Путін, і інші покидьки просто намагаються звалити на когось іншого. У них завжди однакові методи. Це вже було. І підірвані будинки були, і розстріли, і вибухи. І завжди вони звинувачують інших».

Президент наголосив, росіяни прийшли в Україну, спалюють наші міста – і Україну ж намагаються звинуватити.

«Вони катують, ґвалтують наших людей – і їх же звинувачують. Вони сюди, на українську землю, нагнали сотні тисяч терористів своїх, воюють проти нас, і їм все одно, що відбувається всередині їхньої ж країни. Вчора ще все це сталося, і ця нікчема Путін, замість того щоб займатись своїми громадянами Росії, звертатись до них, добу мовчав – думав, як це притягнути до України. Все абсолютно передбачувано».

Зеленський зазначив, тих сотень тисяч росіян, які зараз вбивають на українській землі, точно вистачило б, щоб зупинити будь-яких терористів. І якщо росіяни готові мовчки вмирати в «крокусах» та не ставити жодних питань своїм спецслужбам, то Путін ще не одну таку ситуацію спробує повернути на користь своїй особистій владі.

«Терористи завжди повинні програвати, і я дякую кожному і кожній, хто справді захищає життя! Дякую усім нашим людям, які бʼються проти терору. І ми маємо усім світом захищатись від тих, хто вважає людей просто витратним матеріалом».

оренда квартири Львів

Новини