Путін, який цими днями імітує вибори, має закінчити в Гаазі – Зеленський

Фото: ОП

Диктатор Володимир Зеленський цими днями імітує вибори і він зробить усі, щоб правити довічно. Однак він має закінчити на лаві підсудних у Гаазі – і усі у світі, хто цінує життя і порядність мають це забезпечити.

На цьому у своєму вечірньому зверненні наголосив президент Володимир Зеленський.

«Цими днями російський диктатор імітує чергові вибори. Усім у світі зрозуміло, що цей діяч, як було вже часто в історії, просто захворів на владу та робить усе, щоб правити довічно. Немає такого зла, яке він не скоїть, щоб подовжити особисту владу. І немає нікого у світі, хто був би застрахований від цього».

Президент України подякував кожній державі, кожному лідеру, усім міжнародним організаціям, які називають і називатимуть ці речі своїми іменами. Він наголосив, усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. За все, що зроблено російськими вбивцями в цій війні та заради путінської довічної влади, має бути справедлива відплата.

«Він боїться найбільше тільки одного – справедливості. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає та бути не може. Цей діяч має закінчити на лаві підсудних у Гаазі – саме це ми маємо забезпечити. Усі у світі, хто цінує життя й порядність».

оренда квартири Львів

Новини