Путін заявив, що Росія розмістить тактичну ядерну зброю в Білорусі

Фото: росЗМІ

Москва і Мінськ домовилися розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі.

Про це повідомляє пропагандистські ЗМІ РФ.

Путін уточнив, що 1 липня закінчиться будівництво сховища. Він запевняє, що розміщувати зброю будуть без порушення зобов’язань за ДСНО.

За словами Путіна, приводом для такого кроку стала заява Великої Британії про постачання Україні боєприпасів зі збідненим ураном.

«Що стосується наших переговорів з Олександром Григоровичем Лукашенком (самопроголошений президент Білорусі – ред.), приводом послужила заява заступника міністра оборони Великої Британії [Аннабель Голді], що вони збираються постачати в Україну заряди зі збідненим ураном, це так чи інакше пов’язано з ядерними технологіями.

Навіть поза контекстом цих подій, цієї заяви Олександр Григорович Лукашенко давно ставить питання про те, щоб розмістити на території Білорусі російську тактичну ядерну зброю».

«Ми вже передали в Білорусь наш відомий, дуже ефективний комплекс «Іскандер», він теж може бути носієм. З 3 квітня приступаємо до навчання екіпажу і 1 липня закінчуємо будівництво спеціального сховища для тактичної ядерної зброї на території Білорусі».

«Повинен сказати, що Росії, звичайно, є чим відповісти. У нас, без перебільшення, сотні тисяч, саме сотні тисяч, таких снарядів. Ми їх поки що не застосовуємо», – сказав президент країни-агресора.

Українська правда


оренда квартири Львів

Новини