Путіну вигідне зволікання Конгресу з підтримкою України – Білий дім

Фото: Главком

В адміністрації Байдена вважають, що Путін має безперечну практичну вигоду від того, що Конгрес США зволікає з ухваленням для України, адже це дається взнаки на полі бою.

З такою заявою виступив радник Білого дому Джон Кірбі, передає Укрінформ.

«Дисфункція нашої системи на Капітолійському пагорбі безперечно дає йому (Путіну – ред.) можливість розміщувати власні військові позиції з більшою перевагою», – сказав представник Білого дому.

Кремль «безсумнівно використовує» нездатність американського Конгресу просунутися з допомогою Україні, зазначив Кірбі, нагадавши, що після захоплення Авдіївки росіяни не зупиняються та намагаються просунутися вглиб українських позицій.

За його словами, українським захисникам дедалі важче утримувати рубежі без підтримки Сполучених Штатів, на яку вони розраховували.

У цьому контексті представник Білого дому вкотре виступив із закликом до Конгресу ухвалити необхідний пакет допомоги Україні.

Нагадаємо, у понеділок Джо Байден продовжив на рік дію надзвичайного стану в США через загрозу нацбезпеці та зовнішній політиці внаслідок агресії РФ проти України.

оренда квартири Львів

Новини