ПвК «Захід» отримало перших 30 мобільних вогневих груп для збиття дронів

Фото: ЛОВА

Львівщина матиме чим збивати російські «Шахеди». Повітряному командуванню «Захід» передали перші три десятки мобільних вогневих груп. Це автомобілі, обладнані для збиття ворожих дронів-камікадзе.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Кожна нова мобільна група – це можливість прикрити додатковий об’єкт на Львівщині.

«Важливо, що це був якісний автомобіль, не ламався. Турель, яка знаходиться на автомобілі має бути якісно зварена і відповідати тим викликам, які перед нами», – розповів в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

До складу мобільної групи належать:

«Зброя, автомобіль, також прибори нічного бачення, тепловізори, планшети для того, щоб інформацію про повітряні об’єкти. Ну і далі для виявлення – це ліхтарі, лампи, лазерні указки», – пояснює полковник Повітряного командування «Захід» Денис Левкович.

Фото: ЛОВА

Для прикладу, тепловізори – очі наших захисників на відстань до півтори тисячі метрів. Без них в темну пору військові можуть тільки чути безпілотники.  

Вартість укомплектування однієї мобільної групи без врахування ціни автівки – приблизно пів мільйона гривень.  На обладнання вже скерували 28 млн грн. Автомобілі благодійники передали безкоштовно.

«Ми ставимо собі за завдання ще створити 30 мобільних груп для нового батальйону Сухопутніх військ протиповітряної оборони. А також будемо допомагати 125-ій бригаді для укомплектування таких мобільних груп», – говорить голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Доукомплектувати та передати 30 нових мобільних груп планують упродовж місяця.

оренда квартири Львів

Новини