Рада оборони Києва посилить заходи безпеки через ймовірність збільшення ракетних обстрілів та заходу ДРГ

Фото: ілюстративне: Новини Києва

Рада оборони Києва на невідкладному засіданні через ймовірність збільшення кількості ракетних атак на цивільні об’єкти та мирних громадян України та загрозу проникнення ворожих ДРГ ухвалила низку рішень щодо забезпечення безпеки столиці.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА).

Зазначається, що приводом засідання Ради Оборони стали останні заяви керівників країни-агресора щодо намірів збільшити кількість ракетних атак, спрямованих на цивільні об’єкти та мирних громадян України та Києва зокрема. Зокрема, це підтверджується останніми ракетними ударами із застосуванням озброєння з найкоротшим часом прильоту. Крім того не виключається загроза спроб проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп противника, залучення агентів російських спецслужб та інших ворожих елементів для дестабілізації ситуації в столиці.

Враховуючи цю інформацію, Рада оборони Києва прийняла рішення:

1) Невідкладно опрацювати питання щодо проведення в подальшому заходів в місті Києві, які передбачають залучення чисельної кількості людей.

2) Переглянути нормативно-розпорядчі документи щодо життєдіяльності громадян столиці з питань роботи громадського транспорту, проведення спортивних, культурних, освітніх, медичних, розважальних заходів, а також в місцях скупчення людей для забезпечення безпеки громадян.

3) Усім силовим та військовим структурам міста Києва відповідно до своїх повноважень посилити увагу до місць скупчення людей, забезпечити дотримання публічної безпеки і порядку в столиці. Забезпечити вжиття усіх потрібних заходів, які сприяють безпеці громадян Києва.

4) Усім відповідальним структурам та балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту забезпечити постійний доступ населення до укриттів та готовність пунктів незламності до використання.

Окремо буде здійснюватися моніторинг соціальних мереж щодо поширення дезінформації, провокацій та іншої інформації спрямованої на дестабілізацію ситуації в столиці.

В КМВА просять киян зберігати спокій і не панікувати. Вживаються усі превентивні заходів, аби Київ та його мешканці були надійно захищені.

оренда квартири Львів

Новини