Ракетні обстріли по понеділках – невипадкові, – Олександр Коваленко

Фото: 24 канал

Кожен понеділок – новий масований обстріл. Це – нова тактика ворога, щоб залякати українців та зламати економіку. Так вважає військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

Про це він розповів ефірі «Першого Західного».

Він припускає, що наступного понеділка також може бути або ракетний удар, або удар БПЛА. Кожного разу вони застосовують інший вид зброї.

«10 жовтня у них була різноманітна номенклатура ракетної зброї і також БПЛА. Потім були масовані нальоти саме БПЛА: «Shahed»- 136, 131. Минулого понеділка це було використання крилатих ракет авіаційного базування одного типу: ХА-101. Тобто, ми можемо казати, що вони кожного разу щось комбінують з того, що в них є. Вони зібрали якусь кількість ракет – ними вдарили. Потім у них накопичилась якась кількість «Shahed» – вони зробили. Потім буде щось інше. Тобто, вони не можуть повноцінно використовувати той ресурс, який в них є, бо в них є дефіцит», – говорить експерт.

Але він звертає увагу на те, що для таких атак ворог обирає саме понеділок. І на думку експерта , це робиться не випадково. 

«Понеділок – це початок робочого тижня. Починає працювати вся економіка країни з новою силою. А якщо здійснюється ось такий вплив на енергосистему країни, то це має також вплив і на економічну складову. Тобто, вони б’ють одразу по декільком позиціям. Перша – це терор цивільного населення, друга позиція – це вплив на енергетичну систему, і третє: це намагання якось вплинути на економічні показники», – переконаний Олександр Коваленко.

Новою загрозою під час котроїсь із наступних ракетних атак для нас можуть стати іранські балістичні ракети. За словами Коваленка, це не є якийсь hi-tech  зброї, але їх важко буде знищувати.

«Наші Повітряні сили до цього готуються, бо загроза, дійсно, серйозна. Це щось середнє між «Точкою – У» та «Іскандерами». Їх можна фіксувати, але їх важко буде знищувати,  особливо якщо ми говоримо про балістичну ракету «Zolfaghar» тому, що вона має бойового частину, яка відокремлюється від розгонового блоку, її набагато важче буде знищувати. Менш проблематична це «Fateh-110». Але все одно кожна з них несе досить серйозну загрозу», – зазначає експерт. 

оренда квартири Львів

Новини