Ракетний удар по Львову: пошкоджено трансформаторну підстанцію, без струму об’єкт інфраструктури

Фото ілюстративне: Міненерго

Внаслідок ранкового ракетного удару у Львові пошкоджено кілька об’єктів оператора системи розподілу, зокрема трансформаторну підстанцію.

Про це повідомило Міністерство енергетики України.

«Ранковий масований ворожий обстріл не призвів до критичного впливу на роботу енергооб’єктів. Однак внаслідок удару у Львові суттєво пошкоджено кілька об’єктів оператора системи розподілу, зокрема трансформаторну підстанцію. Знеструмлено об’єкт інфраструктури».

Також, за даними Міненерго, минулої доби внаслідок обстрілів сталося займання на підприємстві вугледобувного комплексу на Донеччині. Відключалися повітряні лінії електропередачі, внаслідок чого знеструмились побутові споживачі та шахта, у якій перебувало 50 працівників (усіх виведено на поверхню). Протягом двох годин займання ліквідовано, усіх споживачів заживлено.

Загалом, дефіциту в енергосистемі України не фіксується. Генерації достатньо для покриття потреб споживачів, планується комерційний імпорт та експорт електроенергії.

«В аварійний ремонт вийшов блок і корпус ТЕС, після усунення зауважень корпус було повернуто в роботу. У резерві – 11 блоків теплоелектростанцій, які буде задіяно у разі потреби.

Ситуація контрольована. Система збалансована. Графіки відключень не застосовуються».

оренда квартири Львів

Новини