Рашисти почали ховати ракети у руслах річок, – Олег Жданов

Фото: УНІАН

Щоб українська протиповітряна оборона не відслідкувала. Росіяни почали застосовувати нову тактику: ховати ракети у руслах річок. Це може стати додатковою проблемою для наших Повітряних сил.

Про це в ефірі на «Першому Західному» розповів військовий експерт Олег Жданов.

«Русло річки – найнижче місце над рівнем світового океану. І ракета, коли йде над водою, вона потрапляє в «мертву зону» для радіолокаційних станцій. Вони її не бачать, то вона може досягнути цілі. До речі, так відбулось в Хмельницькому. Дві ракети збили, а дві ракети досягнули своєї цілі», – говорить військовий експерт.

За його словами, це означає, що тепер нам доведеться розгортати додаткові станції вздовж річок і спостерігати за рухом цих ракет. Але він зауважує, що ця тактика для росіян не нова. Вони її вже застосовували на початку війни.

«Навесні так працювала російська авіація. Вони рухались вздовж Дніпра, і з Київського моря наносили удари по місту Київ, потім розвертались і швидко тікали в повітряний простір Білорусі. Тому на треба буде трохи змінити систему спостереження», – вважає Олег Жданов.

Новини