РДК на Бєлгородщині: У Грайвороні проводитимуть евакуацію росіян

Скрин: Мапа

Влада Бєлгородської області РФ таки проводитиме евакуацію місцевих жителів у зв’язку з військовими діями російських добровольців.

Про це йдеться в перехопленні розмови мешканки РФ, фрагмент якого надав УП співрозмовник у ГУР МОУ.

Перехоплення розмови місцевої мешканки свідчить, що населення міста Грайоворон Грайворонського району Бєлгородської області РФ евакуюють.

«Дядя написал, короче, что автобусы стоят или едут. Грайворон эвакуируют.

Мне мама позвонила, Дима позвонил. Сказали, что эвакуируют».

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков о 14:18 повідомив у Telegram, що «Грайворонський міський округ зазнав повторної атаки з боку ЗСУ» (російська влада продовжує наполегливо не визнавати, що їй протистоять російські добровольці – ред.). За його словами, в місті є поранені.

О 15:30 він написав, що в Бєлгороді та Бєлгородському районі запущено сирену ракетної небезпеки.

Нагадаємо, 13 березня російські добровольці опублікували спільну заяву, де анонсували удари по військових позиціях РФ у Бєлгороді та Курську та закликали місцевих жителів евакуюватися.

О 10:30 14 березня глава і засновник Російського добровольчого корпусу Денис Нікітін заявив, що російські добровольці протягом 1,5 години відкриють вогонь по військових цілях Росії на території Бєлгородської та Курської областей.

Згодом в РДК закликали усіх жителів Курської та Брянської області, які не встигли або не мають змоги евакуюватися, негайно прослідувати в укриття.

оренда квартири Львів

Новини