Релокованому на Львівщину бізнесу обіцяють безкоштовну юридичну допомогу

Фото: polsha24

Понад 200 бізнесів з Харківщини, Херсонщини, Донеччини переїхали на Львівщину. Підприємці досі мають чимало питань щодо розвитку бізнесу. Для того, щоб якісно відповісти на запити, зокрема юридичні,  бізнесменів адвокатський центр «Львівський регуляторний хаб» разом з департаментом економіки Львівської обласної військової адміністрації пропонує допомогу. Послуги безкоштовні завдяки підтримці USAID.

Як дізнались журналісти програми «ОЧІ» на «Першому Західному»,  у межах спільної ініціативи «Relocate together: майданчик допомоги для релокованих підприємств» бізнесменам будуть пропонувати юридичні консультації.  Відповідатимуть на запитання як ефективно співпрацювати з місцевими органами самоврядування, податковою, митницею. Підприємців також будуть запрошувати на семінари, де практики ділитимуться досвідом. Окрім того, їм пропонуватимуть грантове фінансування.

«Те, що ми плануємо робити – це будуть дуже  практичні заходи. Разом з адміністрацією ми зберемо  бізнеси і точково, як по домашньому завданню, пройдемось по пунктах, що ми хотіли би бачити в грантових заявках, що таке грантові заявки, які є можливості. Друге: закликати ними користуватись. І третє: навчити ними користуватись», – сказала менеджерка USAID  Наталія Петрова.

оренда квартири Львів

Новини