Reuters: Російський Туапсинський НПЗ зупинився після атаки безпілотників

Фото: Reuters

Пожежа, спричинена атакою українського безпілотника на російський Туапсинський нафтопереробний завод на узбережжі Чорного моря, призвела до екстреної зупинки заводу. Але є можливість досить швидко його перезапустити.

Про це пише Reuters з посиланням на два джерела, знайомих з ситуацією, повідомляє Українська правда.

Пожежу на заводі, що належить «Роснефті», загасили.

«Роснефть» не прокоментувала атаку.

За словами одного з джерел, безпілотники влучили в установку з виробництва зрідженого газу в Туапсе, в той час як установка з переробки нафти залишилася неушкодженою.

За словами джерела, чорного диму під час пожежі не було. Це означає, що горів тільки скраплений газ.

Він додав, що з технічної точки зору є можливість обійти установку зрідженого газу і перезапустити завод відносно скоро.

Туапсинський нафтопереробний завод зупинив переробку та випуск нафти через пожежу, що виникла після атаки безпілотника 25 січня, і залишався закритим близько 3 місяців, відновивши роботу наприкінці квітня.

Нагадаємо, у ніч на п’ятницю два БпЛА атакували нафтопереробний завод в Туапсе, Краснодарського краю Росії. На території НПЗ виникла пожежа.

Російське Міноборони заявило, що вночі 17 травня територію РФ і тимчасово окупованого Криму нібито атакували 108 українських повітряних і морських дронів і що нібито всіх їх збили.

оренда квартири Львів

Новини