Реєстратури не потрібні. До будь-якого лікаря у Львові можна записатись через додаток Helsi

Фото: gordonua.com

Ваше здоров’я – у вашому смартфоні. У Львові від січня можна записатись за скеруванням до будь-якого лікаря у будь-якій поліклініці через додаток Helsi. Раніше для УЗД-обстеження треба було телефонувати чи йти в реєстратуру, стояти в черзі, аби дізнатись коли може прийняти конкретний фахівець. Тепер – усе онлайн.

Про це йшлося в програмі  «ОЧІ» на «Першому Західному».

Якщо ми маєте електронне скерування від сімейного лікаря на певний аналіз, то в додатку Helsi зможете самі обрати заклад та медика за зручною для вас локацією і записатись не виходячи з дому. Треба лишень оновити застосунок.

Скриншот з відео “Першого Західного”

Пацієнтам, які поки не опанували нові сервіси, теж стане зручніше, адже тепер система спільна для всіх міських медзакладів.

«Наприклад, в реєстратурі поліклініки №1 пацієнт може отримати змогу записатись до лікаря 3-ої міської поліклініки чи 5-ої, де йому найзручніший час прийому, день прийому і той спеціаліст, який йому потрібен. Також це можна зробити і через додаток», – говорить керівниця управління охорони здоров’я Львівської міськради Марта Матюшко.

 Хоча додатком Хелсі користуються 6,5 мільйонів пацієнтів – каже директор з впровадження сервісу Андрій Сліпуха. У Львові його має 500 тисяч мешканців. Тож Львів – перше місто в країні, де впровадили єдиний простір завдяки системі Helsi. До неї під’єднані 80% медзакладів.

«Ультразвукова діагностика, лабораторні послуги, мамографія, онкопревенція – все вже є в Helsi. Тепер будь-який пацієнт, який має активне електронне скерування, може побачити, де цю послугу нададуть найшвидше чи найближче», – пояснює директор з впровадження сервісу Helsi Андрій Сліпуха.

А якщо онлайн-запис до обраного фахівця недоступний, тоді в додатку ви точно побачите, куди можете звернутись зі своїм скеруванням і зареєструвати в реєстратуру.

Загалом до системи Helsi в Україні приєднались 1300 медзакладів.

оренда квартири Львів

Новини