Резніков про фронт: Мільйони вибухових пристроїв росіян, на деяких ділянках до п’яти мін на квадратний метр

Фото: The Guardian

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що в ході контрнаступу українські військові деколи зустрічають по 5 ворожих мін на квадратний метр території.

Про це розповів Резніков у коментарі The Guardian, пише Українська правда.

«Сьогодні Україна є найбільш замінованою країною у світі. Сотні кілометрів мінних полів, мільйони вибухових пристроїв, на деяких ділянках фронту до п’яти мін на квадратний метр.

Російські мінні поля є серйозною перешкодою для наших військ, але не нездоланною. У нас є кваліфіковані сапери та сучасне обладнання, але цього вкрай недостатньо для фронту, який простягнувся на сотні кілометрів на сході та півдні України».

За словами міністра, величезні мінні поля можна подолати, але критично важливо, щоб союзники «розширили і прискорили» підготовку, яку вже проводять деякі країни, в тому числі Великобританія.

Видання зазначає, що кількість саперів в українських збройних силах була недостатньою для прориву через складну російську оборону на величезному 600-мильному (1000 км) фронті, де саперні підрозділи були мішенню для щільного вогню.

Головний лікар лікарні ім. Мечникова в Дніпрі, де лікуються багато з найважчих поранених, Сергій Риженко сказав, що він приймає від 50 до 100 військових на день, причому міни є другою після артилерії причиною їхніх поранень.

оренда квартири Львів

Новини