Резніков прокоментував свою можливу відставку

Фото: Міноборони

Міністр оборони України Олексій Резніков висловив готовність піти у відставку, якщо таке рішення ухвалять президент України Володимир Зеленський та парламент.

Про це він сказав під час пресконференції 5 лютого.

«Коли я став уперше на публічну службу – це 2014 рік як секретар Київської міської ради, одразу всім сказав: жоден чиновник не вічний у кріслі. Тому будь-хто готовий у будь-який момент, коли цей етап завершиться. Рішення, бути мені міністром оборони чи ні, ухвалює одна людина — це верховний головнокомандувач, президент України Володимир Зеленський згідно з конституцією. Він дає подання про призначення, а Верховна рада призначає», – повідомив він.

Міністр додав, що лише за рішенням президента України буде приймати ті чи інші рішення.

«А далі знову ж таки робитиму те, що мені запропонує президент України. Я в команді, я робитиму все заради нашої перемоги», – наголосив міністр.

Джерела «Української правди» повідомили, що Резніков може піти з посади вже наступного тижня, а на його місце розглядають очільника ГУР Кирила Буданова. Натомість Резніков може стати новим міністром юстиції. В той час як чинного міністра Дениса Малюську можуть відправити послом в одну із європейських країн.

оренда квартири Львів

Новини