«Результати вражають». Співвідношення добровольців та мобілізованих в ЗСУ – 1 до 3 – Міноборони

Фото: ЗСУ

В Силах оборони впроваджуються системні зміни, зокрема це стосується кадрової політики та цифровізації, результатом цього стало те, що зараз співвідношення добровольців та мобілізованих, які прийшли до армії, складає 1 до 3.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова під час конференції «‎Міноборони і партнерство з громадськістю: співпраця, досягнення, виклики».

«Впроваджуються системні зміни в Силах оборони, створюється нова система кадрової політики та розвивається мережа рекрутингових центрів – їх уже 22. Цього тижня плануємо відкрити ще три, – розповіла Наталія Калмикова.

За її словами, результати вражають, станом на травень співвідношення добровольців та мобілізованих, які прийшли до армії, складає 1 до 3: «Це говорить, що в нас залишається потенціал захищати Україну».

Як наголосила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко, підвищення ефективності цих процесів вдалося досягти, зокрема, і цифровізація розвитку ЗСУ.

«Цифровізація армії може допомогти нам досягти технологічної переваги над ворогом 10:1. Завдяки застосунку Резерв+, яким скористалися понад 1 400 000 громадян, ми побачили, що цифровізація – це вже не тренд, це вимога нашого суспільства. На черзі – запуск застосунку для військових Армія+, який спростить бюрократичні процеси у війську».

оренда квартири Львів

Новини