РФ має відповісти за злочини. Зеленський у Львові обговорив створення спецтрибуналу над РФ

Фото: ОП

Росія та її керівництво повинні персонально відповісти за агресію й терор проти нашої держави та людей. Питання створення трибуналу щодо агресії Росії проти України сьогодні у Львові обговорив президент Володимир Зеленський з генеральними прокурорами і міністрами юстиції різних країн.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Зеленський.

«У Львові сьогодні генеральні прокурори й міністри юстиції різних країн. Президент Латвії, віце-прем’єр уряду Нідерландів, міністр закордонних справ Естонії – активні лобісти справедливості, наші особливі гості, і я провів з ними сьогодні окремі переговори.

Ключове питання всіх цих зустрічей і львівської конференції – це відповідальність. Відповідальність Росії та її керівництва – саме персональна – за агресію й терор проти нашої держави та людей. А коли буде їхня відповідальність, буде відновлено й справедливість».

Зеленський наголосив, Україна збирає максимальну підтримку для трибуналу щодо агресії Росії проти України. Для проєкту нашої резолюції, яка буде винесена на голосування в Генасамблеї ООН, щодо захисту міжнародного права. Робимо все, щоб Міжнародний кримінальний суд був успішним у покаранні російських воєнних злочинців. І щоб наші національні правоохоронні та судові інституції забезпечили справедливі вироки для всіх російських убивць і катів.

«Була дуже плідна окрема зустріч із генеральними прокурорами держав-партнерів та міжнародних інституцій. Ми з ними однаково бачимо захист верховенства права».

Президент подякував усім партнерам України, кожному лідеру, політику, громадському діячу держав, що допомагають, за розуміння тієї ціни, яку сплачує український народ за свободу – свою й усіх європейців.

оренда квартири Львів

Новини