РФ на ООН проголосувала за резолюцію із засудженням самої себе – Кислиця

Фото: Еспресо

В резолюцію РФ на Генасамблеї ООН про засудження неонацизму внесли поправку, якою фактично засуджується агресія РФ.

Про це повідомив у Фейсбук постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

«Багато років поспіль (з 2005 року) Росія виносила на голосування ГА ООН резолюцію, в якій нібито йшлося про засудження неонацизму. Мовляв, хто ж таке не засудить? Але текст завжди був сповнений – очікувано – рашистських маніпуляцій. Тому Україна та США завжди голосували проти. Російська пропаганда потім робила з цього шоу під назвою «Україна та США не проти нацизму». Дешевий тупий прикол для внутрішнього споживача».

Росіяни знову винесли на розгляд Третього комітету Генеральної Асамблеї ООН проєкт документа, але завдяки роботі МЗС і Постійного представництва України при ООН вдалося не лише повністю змінити баланс голосів за цю фальшивку, але і включити до неї нове потужне формулювання. Воно говорить саме за себе: «Генеральна Асамблея ООН з тривогою відзначає спроби Росії виправдати її територіальну агресію проти України нібито підставами викорінення неонацизму та підкреслює, що використання терміну «неонацизм» з метою виправдання територіальної агресії серйозно підриває справжні зусилля з протидії неонацизму».

Кослиця наголосив, в перекладі з дипломатичної мови це означає – досить брехати, в маячню про «неонацизм в Україні» більше ніхто не вірить.

«А найсмішніше те, що Росія опинилася в пастці – бо з цією правкою була змушена проголосувати за оновлений текст… із засудженням себе самої. І проголосувала.

Дуже важливо, що Україна зафіксувала це на найвищому рівні в ГА ООН. А також той факт, що абсолютно всі країни ЄС стали на наш бік. Брехня не пройшла. Щонайменше, не пройшла далі за аудиторію «Росії 24».

оренда квартири Львів

Новини