РФ не вдалося реалізувати Харківську операцію – Зеленський

Фото: ОП

Росіянам не вдалося реалізувати Харківську операцію і це дуже вагомий результат.

Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

«Перше – фронт. Говорив сьогодні з Головкомом – загалом про ситуацію. Дуже вагомий результат – те, що російській армії не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію. Максимально їх зараз стримуємо і знищуємо російські підрозділи, які заходять на нашу землю та тероризують Харківщину. Напрямок – посилено. І буде ще посилено.»

Зеленський додав, що була доповідь і щодо донецьких напрямків, де найбільш важко. Україна працює над тим, щоб забезпечити більше резервів нашій армії. Зокрема, зараз завдяки перемовинам і зустрічам у Франції ми маємо нові рішення для української оборони – від Франції та Сполучених Штатів.

За його словами, є прогрес і по артилерії, включно з виробництвом в Україні снарядів калібру 155, готуємо нову виробничу платформу. Буде також більше можливостей у нашої бойової авіації та РЕБ.

«Дякую Франції та Еммануелю особисто за його ініціативу та підтримку наших пропозицій щодо тренування наших воїнів і забезпечення бригад. Разом ми готуємо нову системну основу для тренування підрозділів української армії.»

оренда квартири Львів

Новини