РФ платить родичам мобілізованих вояків, аби ті не протестували – розвідка Британії

Фото: росЗМІ

У російській верхівці скоріш за все стурбовані протестами родин мобілізованих та намагаються стримати їх у різні способи.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії, пише «Європейська правда».

Після невеликих акцій протесту у Москві в листопаді 2023 року російська влада, схоже, почала стримувати наступні такі заходи, зазначають в огляді.

Аналітики зазначають, що розслідування недержавних інформаційних ресурсів у Росії, як і коментарі протестуючих дружин, свідчать про те, що родичам тепер пропонують більші виплати в обмін на те, що вони мовчатимуть.

27 листопада одна з груп дружин мобілізованих опублікувала маніфест проти «безстрокової мобілізації, а за кілька днів їх почали позначати як «фейкову організацію».

«Влада, скоріш за все, особливо побоюється будь-яких протестів родичів тих, хто мобілізований з вересня 2022 року і зараз вже більш як рік на фронті», – зазначає розвідка.

Нагадаємо, в одному з попередніх оглядів розвідка Британії розповідала, що незначне просування під Авдіївкою коштувало росіянам величезних втрат.

Тим часом в естонській розвідці вважають, що бюджет Росії на 2024 року дозволить їй витримувати поточну інтенсивність бойових дій у війні проти України.

оренда квартири Львів

Новини