РФ ретельно захищає Керченський міст, але там зможе прошмигнути наш маленький дрон – ВМС

Фото: Радіо Свобода

Для охорони Керченського мосту росіяни використовують близько 10 одиниць кораблів і катерів, які періодично змінюють один одного. Однак прохід біля мосту достатній, щоб туди прошмигнув український маленький дрон.

Про це повідомив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, коментуючи питання охорони росіянами Керченського мосту, передає Укрінформ.

«Там уже й бойові дельфіни є, я не знаю, кого ще треба до цієї системи охорони додати. Тому що ми бачимо: у них там різноманітні способи застосовуються – бонові загородження на притоплених баржах вони розтягнули проти наших надводних та підводних дронів, але прохід залишається. І звісно, прохід достатній для того, щоб туди прошмигнув наш маленький дрон.

Угруповання там росіяни зараз тримають десь 10 одиниць кораблів і катерів, які періодично змінюють один одного. І тактика ворога проста – звузити максимально цей прохід, щоб там чекати на можливі цілі й їх розстрілювати. Тобто вони намагаються зменшити ризик у такий спосіб. Що стосується захисту з повітря, як ви бачите, там постійно чергують хімвійська російські, у них є диммашини спеціальні, які розпорошують аерозоль, що має спантеличити системи наведення крилатих ракет іноземного виробництва», – повідомив Плетенчук.

За словами речника, будь-які заходи ворога не стануть на заваді Силам оборони для ударів по законних цілях.

«Зараз ми бачимо, що у разі будь-якої загрози, коли будь-що піднімається в повітря, росіяни відразу перекривають міст, вони його задимлюють, тобто ставляться до цього питання дуже прискіпливо, але як ви бачили, вже кілька разів знаходились різноманітні способи обійти їхні системи захисту, і впевнений – знайдуться ще», – наголосив Плетенчук.

Нагадаємо, 19 жовтня Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки заявило, що Кримський міст є великою та вразливою спорудою, Росії для його захисту від атак українських спецслужб потрібно дуже багато сил та коштів.

оренда квартири Львів

Новини