РФ у наступні тижні продовжить наступи на Авдіївку – розвідка Британії

Фото: Радіо Свобода

Авдіївка досі лишається у фокусі росіян, тож окупанти продовжать свої наступальні зусилля в цьому районі в наступні тижні.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії від 8 лютого, пише «Європейська правда».

«За останні чотири тижні близько 600 керованих боєприпасів були запущені по українських позиціях в Авдіївці із застосуванням тактичної авіації. Російські вильоти збільшили число ударів керованими боєприпасами з 30 до 50 5 лютого 2024 року – на 66% за останні два тижні».

Повідомляється, що Росія продовжує атакувати на південно-східних околицях міста, бої точаться за кожну вулицю.

За даними розвідки, за останні 2 тижні росіяни з високою ймовірністю перемістили в сектор Авдіївки додаткові сили, збільшуючи тиск на українські позиції довкола міста.

Водночас Україна продовжує контратаки, щоб убезпечити функціонування основного маршруту постачання.

Також вказується, що російська авіація змушена триматися на відстані через українську протиповітряну оборону, а це позначається на точності застосування росіянами боєприпасів.

«Росія майже напевно продовжить наступальний тиск у цій зоні протягом наступних тижнів з широким використанням потужностей тактичної авіації для підтримки своїх зусиль», – йдеться в огляді.

У попередньому огляді британської розвідки стверджувалося, що російський режим вважає, що зумів усунути будь-які потенційні загрози від групи Вагнера.

В одному з попередніх оглядів розвідка також розповідала, як у Росії використовують залишки ПВК «Вагнер» після невдалого заколоту Пригожина.

оренда квартири Львів

Новини