РФ уже не зможе зірвати Саміт миру – Зеленський

Фото: ОП

Росія уже не зможе зірвати у Швейцарії, хоча й дуже старається це зробити. З Україною уже зараз майже 100 країн, які долучаться до глобальних зусиль.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Зірвати Саміт Росія вже не зможе, хоча й дуже старається це зробити. Тисне на лідерів, відверто погрожує різним державам дестабілізацією. І це – один із наслідків того, що світ дав державі-терористу забагато часу. На жаль, зло вміє адаптуватися й зараз використовує свої ресурси, щоб розколоти світ і не дати примусити Росію до миру. Але з нами вже зараз – майже сто держав і міжнародних організацій, які долучаються до глобальних зусиль.»

Президент Зеленський також повідомив, що сьогодні провів тривалу нараду з усіма українськими посадовцями, які працюють на підготовку Саміту. Зокрема, були і команда Офісу, і урядовці – прем’єр-міністр, міністри, і Верховна Рада – спікер парламенту по лінії міжпарламентських зв’язків зараз контактує з багатьма державами.

«Поставив завдання майже у щоденному режимі давати деталізацію щодо держав, які ще потребують нашої роботи, щоб бути на Саміті, і держав, які вже підтвердили свою участь, – щоб Саміт був саме таким дієвим, який потрібен для наближення реального миру. Дякую всім лідерам, які допомагають! Дякую кожному й кожній у світі, хто цими днями – буквально на телефоні, постійно в контактах, у перемовинах, щоб цей глобальний формат міг стати прикладом – прикладом того, як спільна робота різних націй світу може відновлювати дієвість Статуту ООН і примушувати агресора до миру.»

Сьогодні, за словами Зеленського, стало відомо що Австралія підтвердила свою участь у Саміті. Також на цю тему відбулась розмова з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутерреш.

оренда квартири Львів

Новини