Rheinmetall після «літніх канікул» планує запустити ремонт «Леопардів» в Україні

Фото: Мілітарний

Генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер повідомив, що концерн планує розпочати роботу новоствореного ремонтного центру в Україні для танків «Леопард» після «літніх канікул».

Про це Армін Паппергер заявив в інтерв’ю виданню Spiegel, передає «Європейська правда»

За його словами, компанія «вже готує українців у Німеччині для цієї роботи», а розпочати роботу ремонтного центру планують після літніх канікул.

Зазначається, що ремонтний центр в Україні дозволить скоротити відстань, на яку доводиться транспортувати танки та іншу військову техніку.

Як відомо, Rheinmetall створює виробниче підприємство в Україні разом з українською державною компанією «Укроборонпром» і матиме в ньому мажоритарний пакет акцій. З виробничої лінії в Україні сходитимуть боєприпаси, бронемашини, а також основні бойові танки Panther.

Згодом планується, що завод вироблятиме до 400 бойових танків на рік та ремонтуватиме бронемашини Fuchs. На початку липня повідомлялось, що спільне підприємство відкриється протягом наступних 12 тижнів.

Нагадаємо, раніше Паппергер прокоментував заяви представниці МЗС Росії Марії Захарової, яка назвала майбутній завод концерну в Україні «законною ціллю», запевнивши, що від планів створення заводу в Україні не відмовляється, а також планує захистити його від атак за допомогою систем протиповітряної оборони власного виробництва.

Німецька компанія очікує підписання контрактів на створення ще двох спільних підприємств – із виробництва боєприпасів та протиповітряної оборони.

оренда квартири Львів

Новини