Rheinmetall в Угорщині відкрив завод, де вироблятимуть найсучасніші БМП

Фото: Мілітарний

У місті Залаегерсег, на заході Угорщини, офіційно відкрився завод німецького збройового концерну Rheinmetall.

Про це йдеться у заяву компанії, пише «Європейська правда».

Завод Rheinmetall, який концерн називає «найсучаснішим підприємством із виробництва бронетехніки в Європі», в майбутньому випускатиме бойову машину піхоти Lynx – «найсучаснішу у світі БМП».

Завод охоплює 33 гектари площі й містить сучасний дослідницький центр. Він уже задіює «сотні» працівників, а протягом наступних кількох років планується створити ще 350 нових робочих місць, кажуть у Rheinmetall.

У межах домовленості з концерном Угорщина отримає 209 Lynx KF41 у семи варіантах, а також 18 машин бойового забезпечення й 38 військових вантажівок.

Гендиректор концерну Армін Паппергер, присутній на церемонії відкриття заводу, назвав його «свідченням наших тісних зв’язків з урядом та збройними силами Угорщини, яка є партнером ЄС та членом НАТО».

Угорський прем’єр Віктор Орбан, який також був у Залаегерсегу, додатково оголосив про підписання угоди з ізраїльською компанією Uvision про створення спільного підприємства в Угорщині для виробництва бойових дронів.

Як відомо, Rheinmetall створює виробниче підприємство в Україні разом з українською державною компанією «Укроборонпром» і матиме в ньому мажоритарний пакет акцій. З виробничої лінії в Україні сходитимуть боєприпаси, бронемашини, а також основні бойові танки Panther.

Загалом планується, що завод вироблятиме до 400 бойових танків на рік та ремонтуватиме бронемашини Fuchs. На початку липня повідомлялось, що спільне підприємство відкриється протягом наступних 12 тижнів.

оренда квартири Львів

Новини