Rheinmetall зводить новий завод з виробництва боєприпасів, Україна їх отримає теж

Фото: DW

Німецький оборонний концерн Rheinmetall розпочинає спорудження нового заводу з випуску боєприпасів у землі Нижня Саксонія.

В урочистій церемонії з нагоди початку зведення об’єкта в місті Унтерлюс, проведеній у понеділок, 12 лютого, взяли участь канцлер ФРН Олаф Шольц, міністр оборони країни Борис Пісторіус і генеральний директор компанії Rheinmetall Армін Папперґер, повідомляє агенція Reuters, пише DW.

Новий завод Rheinmetall у Нижній Саксонії забезпечить безперебійне постачання боєприпасів для збройний сил Німеччини – Бундесверу. «Щоб забезпечити стратегічний суверенітет Німеччини у галузі виробництва боєприпасів, ми створюємо національне виробництво», – заявив Папперґер під час символічного закладення першого каменю у фундамент заводу.

Новий завод вироблятиме артилерійські боєприпаси, вибухові речовини і компоненти для реактивної артилерії. Очікується, що потужність заводу становитиме близько 200 тисяч снарядів на рік. Rheinmetall планує інвестувати 300 мільйонів євро і створити близько 500 нових робочих місць. Випуск розпочнеться вже наступного року, кажуть у компанії.

Новий завод дозволить Rheinmetall задовольнити попит Бундесверу на боєприпаси німецького виробництва і гарантувати поставки до країн-партнерів у разі кризи. Це має усунути нинішню залежність Німеччини від експортних ліцензій інших країн. Rheinmetall має намір зосередити в Унтерлюсі увесь ланцюжок виробництва артилерійських боєприпасів.

Артилерійських боєприпасів потребує як Бундесвер, так й інші партнери по Північноатлантичному альянсі (НАТО). Гостру потребу в снарядах до артсистем має також і Україна, якій Rheinmetall також постачає боєприпаси до артилерії.

Нині компанія Rheinmetall є одним з найбільших виробників боєприпасів у світі, а на тлі війни Росії проти України й оголошеною канцлером Шольцом зміною курсу в оборонній політиці, компанія постійно нарощує виробничі потужності.

оренда квартири Львів

Новини