Рішення про перетин кордону Портнова-молодшого приймала ДПСУ – Андрій Годик

Фото: schemes

Львівська обласна військова адміністрація рішення про виїзд сина Андрія Портнова не приймала.

Про це в ефірі «Першого Західного» заявив перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«Якщо ми подивимось на те нормативне регулювання, яке діяло на березень місяць, то було чітко передбачено, що у випадку звернення  громадської організації, благодійного фонду, або іншого суб’єкта, який пропонував осіб для виїзду за гуманітарною допомогою – обласна військова адміністрація, отримавши пакет документів, який формально не викликав зауважень до своєї форми і змісту, скеровувала пакет документів в Державну прикордонну службу, і вже прикордонна служба приймала рішення про виїзд того чи іншого громадянина за кордон», – говорить заступник голови ЛОВА.

Він зазначає, що обласна військова адміністрація не має інструментів перевірити ту чи іншу особу на факт того, чи вона має обмеження для виїзду. Зате ці інструменти мають правоохоронні органи і Державна прикордонна служба.

«Оскільки рішення про виїзд пана Портнова було позитивним, з огляду на те, що він виїхав, то я розумію, що жодних обмежень юридичних для його виїзду не було», – додає Андрій Годик.

За його словами, від березня обласна адміністрація щодня отримує від 100 до 200 звернень  від суб’єктів подання, при цьому не маючи можливості перевірити їхню історію.

Нагадаємо, син проросійського діяча Андрія Портнова у березні отримав тимчасовий дозвіл на виїзд з України як волонтер, який прямував за гуманітарною допомогою. Як стверджують журналісти «Схем», у систему «Шлях» його внесла Львівська обласна військова адміністрація. Після чого Портнов-молодший виїхав у напрямку Польщі і відтоді так і не повернувся.

оренда квартири Львів

Новини