Російська агресія наближається до моменту, коли може надірватися – Зеленський

Фото: ОП

Президента Володимир Зеленський відзначив рішення, які були прийняті на Рамштайн-10 і наголосив, що це особливо важливо зараз, коли «російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися».

Про це президент заявив у своєму вечірньому зверненні.

«Відбулося чергове засідання у форматі «Рамштайн», уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – усе це обговорювалось. Є рішення. Дякую Сполученим Штатам, які координують «Рамштайн», та всім нашим партнерам за незмінну готовність допомагати.

Особливо зараз це важливо, коли відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися».

Зеленський наголосив, треба постійно посилювати тиск на РФ за терор. Тиск у нашій обороні, у санкціях проти Росії, у знищенні шляхів обходу санкцій російською державою та її компаніями, у політичному та юридичному тиску.

Він подякував Данії за новий оборонний пакет для України, і за рішення про спеціальний фонд допомоги нашій державі обсягом 7 мільярдів данських крон – це мільярд доларів США.

Щодо ситуації на фронті, то за словами президента, усе, що зараз робиться, підпорядковане одному завданню – дати кожному нашому воїну більше можливостей битися, дати кожному нашому місту більше безпеки.

Він відзначив бійців, які дають результат на критично важливих ділянках передової. Це Бахмут. Звичайно, Донеччина загалом. Але й південь. І Харківщина.

«54-та й 92-га окремі механізовані бригади – хлопці, дякую вам за стійкість і силу в Бахмуті.

3-тя бригада оперативного призначення Нацгвардії та наші прикордонники, які бʼються за Бахмут разом з усіма підрозділами сил оборони й безпеки… Дякую вам, воїни!

Дякую й за хоробрість, і за поповнення нашого обмінного фонду.

15-й окремий полк і 1-ша президентська бригада оперативного призначення Національної гвардії – я дякую вам за результати в боях за міста Донеччини!

Прикордонники Харківщини – дякую вам за міцну протидію ворогу!

406-та окрема артилерійська бригада та 131-й окремий розвідбат – дякую вам, воїни, за оборону Херсонщини! Дякую за потужні відповіді на ворожі удари по українських містах».

Новини