Російські добровольчі формування зайшли в Курську і Бєлгородську області, йдуть бої

Скрин з відео

Російські добровольчі формування – легіон «Свобода Росії», РДК і Сибірський батальйон у рамках спільної операції зранку 12 березня зайшли в Курську і Бєлгородську області РФ.

Про це йдеться у їх спільній заяві.

«Як і всі наші співгромадяни, у Легіоні ми мріємо про Росію, звільнену від диктатури Путіна. Але ми не просто мріємо: ми докладаємо всіх зусиль, щоб ці мрії реалізувати.

Ми відбиратимемо у режиму нашу землю сантиметр за сантиметром. Росіяни спатимуть спокійно, не боятимуться дзвінка у двері, будуть без боячись говорити, що думають. Росіяни голосуватимуть за кого хочуть, а не за кого мають. Росіяни житимуть вільно».

Згодом вони розмістили відео і підписали його: «Танки бруду не бояться. Перейшли Рубікон. Перетнули кордон».

Представник ГУР Андрій Юсов у коментарі УП зазначив, що «РДК», «Легіон свободи Росії» та «Сибірський батальйон» – це підрозділи, які складаються з громадян Російської Федерації.

«На території РФ вони діють абсолютно автономно, самостійно, виконують свої суспільно-політичні програмні задачі. Зрештою, це вже не перші подібні дії цих структур і організацій на території так званої РФ. Наразі мова йде імовірно про спільну операцію «РДК», «ЛСР» та Сиббату на території Росії», – підкреслив він.

оренда квартири Львів

Новини