Російські добровольці анонсували розширення своєї операції на території РФ

Фото: Факти

Російські добровольчі підрозділи збираються іти й у інші населені пункти Росії.

Про це йдеться у відповідній заяві російських добровольчих формувань, яку в Укрінформі зачитав боєць Сибірського батальйону на позивний «Холод».

«Скоро ми підемо і в інші міста. Ми закликаємо росіян з усіх країн, людей будь-яких національностей приєднуватися до нас і разом боротися проти путінської диктатури. Тільки зі зброєю у руках, будучи разом, ми переможемо і створимо нову РФ – сильну, мирну країну, яку поважають, бути громадянином якої – не соромно», – сказав він.

За словами спікера, російський визвольний рух уже вкотре показав слабкість режиму Путіна.

«Разом із нашими соратниками ми довели всьому світу, що Путін втрачає контроль над ситуацією все більше, з кожним днем, і вже не здатний захистити навіть кордони власної країни. Влада вислизає з його рук. Він контролює все менше процесів у РФ. Росіяни це бачать, і все більше співвітчизників вступають у наші ряди», – розповів «Холод».

Боєць Сибірського батальйону зауважив, що Кремлю не вдалося провести вибори в областях, де точаться справжні бої.

«У результаті навіть у критичний момент для своєї влади, у дні виборів президента, вся путінська армія не змогла нам протистояти. Громадяни Бєлгородської і Курської областей не пішли на виборчі дільниці під бомбами путінської авіації і вогню артилерії. Ніхто у здоровому глузді не зможе після цього стверджувати, що Путіна вибрали законно», – зазначив він.

«Холод» переконаний, що Путін втратив залишки своєї легітимності.

Як повідомлялося, держсекретар США Ентоні Блінкен назвав результати так званих виборів у РФ заздалегідь встановленими кремлівським режимом та заявив, що Америка продовжить підтримку тієї частини російського суспільства, яке бореться за «світле майбутнє» РФ.

оренда квартири Львів

Новини