Російські добровольці прийшли допомогти нам, тож і Україна має їм сприяти – речник ГУР


Головне управління розвідки Міністерства оборони України надає допомогу російським добровольчим формуванням «Російський добровольчий корпус», «Свобода Росії» і «Сибірський батальйон», які діють на території Росії.

Про це повідомив речник ГУР МОУ Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Головне управління розвідки Міністерства оборони України допомагає добровольчим формуванням. Якщо ми говоримо про дії РДК і легіону «Свобода Росії», «Сибірського батальйону», то це, в тому числі, обов’язок України.

Ці люди прийшли допомогти українцям звільнитися від російських окупантів і мужньо та героїчно себе проявляють на багатьох ділянках фронту, безпосередню участь беруть у серйозних операціях. Тому, звичайно, і Україна має допомагати тим росіянам, які борються з путінським режимом, звільнити Росію від Путіна».

Своєю чергою керівник штабу РДК Олександр з позивним «Фортуна» в ефірі телемарафону 19 березня запевнив, що «йде розвиток наступальних дій і просування по всій лінії зіткнення» в прикордонних з Україною регіонах РФ.

За його словами, російські добровольці задіяли всі резерви для бойових дій.

Нагадаємо, 19 березня влада Бєлгородської області РФ заявила, що планує вивезти дев’ять тисяч дітей з регіону у зв’язку з періодичними обстрілами території.

оренда квартири Львів

Новини