Російські ракетоносії вже понад тиждень не виходять у Чорне море – Гуменюк

Фото: АрміяInform

Сили оборони півдня повідомили, що більше ніж тиждень російські ракетоносії не покидають свої пункти базування у Чорному морі, проте загрозу з моря Генштаб оцінює як стабільно високу.

Про це заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в етері національного телемарафону, пише Українська правда.

«Діяльність сил оборони і погодні умови не сприяють тому, щоб корабельне угруповання ворога було максимально розгорнуто і дозволяло собі маневрувати так, як раніше це було в акваторії Чорного моря. Наразі ми фіксуємо, що ракетоносії вже понад тиждень не з’являються на відкритих просторах Чорного моря, перебуваючи в пунктах базування.

Але пам’ятаємо про те, що вони споряджені і готові до застосування. Для того, щоб з’явитись на бойовому чергуванні їм достатньо 2-3 години. Також ворог може застосувати ракети і з акваторії самої бухти, хоча це суперечить здоровому глузду і заходам безпеки, але такі факти ми вже фіксували. Тому Генштаб оцінює загрозу з моря як стабільно високу».

Щодо активізації розвідувальних безпілотників, Гуменюк зазначила, що таким чином ворог намагається компенсувати відсутність в повітряному просторі свого розвідувального пункту А-50. Також за словами речниці Сили оборони постійно відстежують ворожі БпЛА, тому фактично щодня є інформація про збиття подібних безпілотників.

оренда квартири Львів

Новини