Російські терористи ударили по тролейбусному депо Харкова, пошкоджено 18 машин, двоє поранених
- П'ятниця, 30 травня 2025

Цієї ночі російські терористи завдали удару по тролейбусному депо в Слобідському районі Харкова. Пошкоджено 18 тролейбусів, 33 житлові будинки, постраждали двоє працівників підприємства.
Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
«Сьогодні Харків зазнав чергової атаки: ворог випустив 8 «шахедів» по одному з депо, де проходили ремонт та обслуговування наші тролейбуси. У підсумку – постраждало не тільки комунальне підприємство, але й більше тридцяти багатоквартирних будинків. Двом людям знадобилася медична допомога.»
Терехов зазначив, що більшість транспорту було завчасно розосереджено по місту – саме це врятувало від значно більших втрат. Але техніка, яка перебувала в ремонті, потрапила під удар: один тролейбус знищено повністю, ще 18 зазнали різних ступенів пошкоджень.
Попри це міська транспортна система продовжує працювати. Харків’яни, як і раніше, користуються безкоштовним транспортом.
Ігор Терехов також подякував усім партнерам, які передають Харкову нові тролейбуси та автобуси.
Новини
- Сьогодні
- 30 Травня
- Більше новин