Росія атакувала ракетами Дніпровську ГЕС, на станції вирує пожежа

Фото: Петро Андрющенко, Телеграм-канал

Російські окупанти вночі атакували Дніпровську ГЕС, рух автомобілів через греблю перекрито. Є інформація, що російська ракета поцілила у тролейбус, який рухався через дамбу. На станції вирує пожежа, загрози прориву немає.

Зокрема, Українська правда цитує голову Запорізької ОВА Івана Федорова, який в ефірі марафону заявив: «З 4 ранку ворог почав наносити удари по цивільній інфраструктурі. Цілив по критичній інфраструктурі, яка не має жодного відношення до військових, яка забезпечує життєдіяльність наших мешканців. Одним з таких об’єктів є наша ДніпроГЕС. Наразі рух через ДніпроГЕС перекрито. Частина критичної інфраструктури постраждала. Рятувальники працюють і на території ДніпроГЕС, і на інших енергетичних об’єктах. Трохи згодом буде детальніша інформація».

Патрульна поліція поінформувала, що рух автодорожнім переїздом греблі Дніпровської ГЕС повністю обмежено. Він здійснюється через Арковий міст о. Хортиця (вул. Сергія Тюленіна − вул. Січі − вул. Таганська). А також, через Нові мости та Хортицький район.

Про причину перекриття поліція не повідомляє.

Водночас радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко опублікував фото з палаючим тролейбусом і написав, що російська ракета влучила у нього, коли той рухався через дамбу. За даними Андрющенка, в тролейбусі були люди.

Як повідомляє Укргідроенерго, наразі триває пожежа на станції. На місці працюють надзвичайні служби та енергетики, долаючи наслідки численних авіаударів.

Загрози прориву немає. Ситуація на плотині станції контрольована.

«Нелюди не заспокоїлись, зруйнувавши Каховську ГЕС, і тепер намагаються створити нову екологічну катастрофу, цинічно вдаривши по гідроспорудах ДніпроГЕС та плотині».

оренда квартири Львів

Новини