Росія хоче зірвати саміт миру у Швейцарії – Зеленський розповів про чергову Ставку

Фото: Politico

Президент Володимир Зеленський на черговій Ставці верховного головнокомандувача обговорив оборону Харківщини та Донбасу. Розвідники, окрім планів РФ на полі бою, оприлюднили багато даних щодо стратегії зриву Саміту миру.

Про це Зеленський повідомив в соцмережах.

«Очна доповідь Головкома Олександра Сирського, який усі ці дні перебував на Харківщині і керував обороною регіону. Повна картина бойових дій на Харківському напрямку та на Донбасі. Намір окупантів зрозумілий: відтягнути наші сили на північ, щоб просунутися на сході. Знаємо, як відповідати.»

Пролунала доповідь міністра оборони Рустема Умєрова щодо забезпечення армії всім необхідним. Графіки надходження зброї з уже оголошених та очікуваних пакетів допомоги від наших партнерів.

Окрім того була онлайн-доповідь голови ДПСУ Сергія Дейнеки. Він продовжує працювати на місцях, у прикордонних регіонах: Чернігівщина, Сумщина, Харківщина.

Також керівник ГУР МО Кирило Буданов та голова СЗР Олег Іващенко отримали багато даних щодо стратегії зриву Саміту миру. Це стало головним завданням російської дипломатії та зовнішньої розвідки на найближчий час.

оренда квартири Львів

Новини