Росія взялася глушити українські канали на супутнику

Фото: Детектор медіа

Сьогодні, 17 квітня, фактично паралельно з цинічною атакою на мирний Чернігів, відбулися чергові спроби заглушити супутникове мовлення України на транспондері Astra 4A 11766 H, де здійснюють мовлення 39 телеканалів, серед яких і власні та партнерські телеканали 1+1 media, зокрема 1+1 Україна, 1+1 Марафон, 2+2, ТЕТ, Плюсплюс, Бігуді, Kvartal TV та інші. Наразі трансляція тимчасово призупинена до усунення проблеми.

Про це повідомляє 1+1 Media.

Мовник нагадує, від початку березня рф розпочала активне глушіння супутникового сигналу українських телеканалів на супутниках Astra4A та Hotbird13E, які належать європейським телекомунікаційним компаніям SES та Eutelsat.

Зокрема, 28 березня відбулося масштабне зовнішнє втручання в мовлення українського ТБ на супутнику Astra4A. Проблема була оперативно вирішена, проте це не остання спроба рф заглушити контент українських телеканалів, щоб дезорієнтувати суспільство та поширити ворожі наративи, особливо на територіях, прикордонних тимчасово окупованим містам і селам.

«Закликаємо українців дотримуватися інформаційної гігієни, аби не допомагати ворогу ширити дезінформацію. Всі ці дії рф коїть з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Рекомендуємо, за можливості, забезпечити прийом телевізійних сигналів телеканалів з різних альтернативних джерел – Т2, кабель, ОТТ, Інтернет (сайти телеканалів, YouTube).»

Також про проблеми на транспондері Astra 4A 11766 H підтвердив 24 канал, який закликав глядачів слідкувати за ефіром в YouTube.

Крім того, на телеканалі Freeдом було зафіксовано втручання в роботу, а саме на супутнику Hot Bird 13G зловмисники глушили сигнал і тимчасово підмінили контент телеканалу. Зокрема, почав мовити телеканал з логотипом «ZA Жизнь!».

оренда квартири Львів

Новини