Росія зміцнює кордони у трьох регіонах – ГУР

Фото: Еспресо

Російські терористи після рейдів «Сибірського батальйону», «Російського добровольчого корпусу та легіону «Свобода Росії» активізували заходи зі зміцнення ділянок кордону у Бєлгородській, Курській, Брянській областях.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

«Особовий склад угруповань військ рф «Курск», «Брянск» та «Бєлгород» тренують виявляти та боротись з диверсійно-розвідувальними групами, вести штурмові дії в умовах міської забудови, охороняти та обороняти об’єкти критичної інфраструктури.

Вишкіл новобранців для посилення прикордонних російських регіонів окупанти проводять, зокрема, в окупованому Маріуполі та інших окупованих містах України».

Також, за даними ГУР, противник зміцнює, вдосконалює та маскує укріплення на Курщині, Бєлгородщині та Брянщині, намагається збільшити там кількість засобів боротьби з дронами, РЕБ та ППО.

Зокрема, до Курської області планують перемістити підрозділи 5 зенітно-ракетної бригади ворога, яка нині перебуває на окупованій території Луганської області.

Інженерні підрозділи росіян збільшують географію мінно-вибухових загороджень у прикордонних областях.

«Серед місцевого населення вказаних областей зростає рівень невдоволення діями муніципальних чиновників, влади в Кремлі та російських пропагандистів, які рекомендують мешканцям прикордоння «терпіти» та поринути у скорботу за вбитими під час теракту у Підмосков’ї росіянами».

оренда квартири Львів

Новини