Росіяни будуть пробувати перерізати логістичні маршрути до Харкова – військовий експерт

Фото: Радіо Свобода

Поки не приїхала вся обіцяна західна зброя. Ворог готується до комбінованих ударів і намагатиметься перешкоджати логістиці. Також окупанти планують атакувати Харківщину.

Так вважає керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Про це він розповів в програмі «Головне за день» на «Першому Західному».

«Активізація певна буде. Ворог намагається вести розвідку, спостереження і вивчати обєкти залізниці, щоб зірвати логістичне постачання зброї і боєприпасів – це теж помітно і відомо. Тому стоїть питання, що потрібно більше засобів ППО. Перше, що вони будуть намагатись робити, це перешкоджати логістиці.

Друге, що будуть пробувати робити – це посилювати удари. Зараз накопичуються ракети, взяли паузу, готуються, щоб наносити такі удари. Вони будуть комбіновані. Я думаю, вони будуть вишукувати потенційні склади зброї і так само об’єкти енергетики», – вважає експерт.

Третє – росіяни будуть тиснути на фронті. Але зараз, на його думку, російські війська в межах тих сил, що в них є, на піку.

«Але вони готуються активізуватись у напрямку Харківщини з боку Бєлгородської області. Цього ще не було. Але це найближчим часом буде. Тобто, російські війська почнуть безпосередньо атакувати Харківщину. В них є план проводити охоплюючий удар. Не атакувати Харків, бо вони навіть самі розуміють, що це безперспективно.  Їм не вдасться захопити. Але пробувати перерізати логістичні маршрути до Харкова і далі на північну частину Донеччини. Це те, що ворог буде робити», – вважає Олександр Мусієнко.

Він також не виключає, що додасться ще один напрямок – Вугледар.  Там також може відбутись посилення російських військ. Таким чином ворог хоче розтягнути нашу лінію оборони. Але при цьому експерт вважає, що сил на всі ці плани росіянам може не вистачити.

оренда квартири Львів

Новини