Росіяни можуть за Уралом готувати нові дивізії – військовий експерт

Фото: ЗСУ

Вихід з Авдіївки – це більше політична перемога росіян, аніж тактична. Вона потрібна їм для виборів. А от до справжнього наступу російська армія ще може тільки готуватись.

Так вважає військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Ігор Козій. Про це він розповів  в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному».

«Захоплення Авдіївки це не тактична перевага росіян, а військово-політична. Це питання, пов’язане з виборами в Росії. А після цих виборів буде чергова хвиля. Ми можемо задати просте питання нашим розвідникам про те, чи готує РФ чергову армію, як мінімум дві-три дивізії десь за Уралом? Хто може відповісти на це питання? Особисто я цього не знаю», – говорить військовий експерт.

І тому для нового російського наступу треба готуватись. Нашої здатності нищити Чорноморський флот, нафтопереробні комбінати, на його думку, замало.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Він вважає, що треба працювати над тим, щоб зупиняти постачання інших важливих ресурсів для російської армії. Наприклад,  їжі. Хай навіть це виглядатиме негуманно.

«Але ми маємо лютого ворога, який використовує хімічну зброю, інші елементи зброї масового знищення. Так, є певні міжнародні зобов’язання. Але я б не хотів, щоб ці зобов’язання, як з підписанням договорів раніше, приводили до втрати територій: коли ми віддаємо, нібито створюємо «сіру зону», а вони спокійно заходять, чхаючи на все. Тут треба мати голий раціоналізм», – переконаний Ігор Козій.

оренда квартири Львів

Новини