Росіяни на сході побудували нову лінію оборони у вигляді «цар-поїзда» – військовий експерт

Скриншот з відео «Першого Західного»

Росіяни побудували 30-кілометровий «цар-поїзд» на Донбасі.  Він складається із понад двох тисяч вагонів і простягається від Оленівки до Волновахи. Про це повідомив український моніторинговий проект DeepState.

Як ворог може використовувати таку конструкцію – в програмі  «Головне за день» на «Першому  Західному» розповів військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Це така собі лінія оборони, можна назвати так. Це для того, щоб у разі проведення наступальних дій з боку Сил оборони України не було можливим просуватись саме через цю лінію без відповідних дій. А дії – це знищення цих вагонів, цієї конструкції. А це не так просто. По-перше, треба відповідно вести регулярний артилерійський обстріл. А по-друге, ще й інженерну техніку використовувати, щоб це все розібрати. Назвемо це так: є Китайська стіна, а є «стіна орків». Потрібно буде в цій «орківській стіні» зробити прохід для техніки», – пояснює оглядач.

Але він зауважує, що, як тільки українська армія проб’є таке місце проїзду, воно одразу буде взято під щільний вогонь російської артилерії. Тобто, таким чином росіяни звужують можливості нашого прориву на якомусь з напрямків.

оренда квартири Львів

Новини