Росіяни найактивніше застосовують ДРГ на Сумщині – Демченко

Фото: РБК-Україна

Найбільша кількість російських диверсійно-розвідувальних груп викривається у Сумській області.

Про це повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини» речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, передає Укрінформ.

«Зараз ДРГ на Сумщині не більше і не менше. Однак активність диверсійно-розвідувальних груп по Сумській області, як і раніше, досить висока. Зазначу, що думка про те, що ворожі ДРГ щодня намагаються зайти на наші території чи заходять, є хибною. Але фактично найбільша їхня кількість викривається на напрямку Сумської області», – сказав він.

Демченко зауважив, що «немає графіка заходу» російських ДРГ. За його словами, їх можуть викривати як кілька разів на тиждень, так і раз на тиждень.

«Сумська область, як і місяцем до цього, як і наприкінці минулого року залишається найбільш активним напрямком, де ворог намагається застосовувати свої диверсійно-розвідувальні групи», – підкреслив спікер.

Водночас він нагадав, що у росіян наразі немає достатньо сил, аби далеко просунутися вглиб території України. Однак у ДПСУ не виключають, що Росія може розпочати дії у Сумській області на кшталт тих, що зараз тривають на Харківщині задля розтягнення Сил оборони України.

«Навіть попри те, що в росіян не достатньо потужностей, щоб зайти вглиб території нашої держави, для розтягнення сил оборони України та для сіяння паніки, вони можуть створити теж саме, що зробили в напрямку Харківської області», – сказав він.

оренда квартири Львів

Новини