Росіяни почали інтенсивніше грабувати тимчасово окуповані території – Маляр

Фото: АрміяInform

З початку травня, особливо у дні, які оголошені окупантами святковими та вихідними, на тимчасово окупованих територіях у Запорізькій та Херсонській областях, значно зросла кількість випадків мародерства та крадіжок російськими військовослужбовцями.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, крадуть переважно майно і транспортні засоби під приводом нібито необхідності забезпечення евакуації населення.

Зокрема, у населених пунктах Токмак, Пологи, Кам’янка, Розівка, Михайлівка, Молочанськ, Енергодар, Чернігівка на тимчасово окупованій території у Запорізькій області російські окупанти, прикриваючись так званим забезпеченням евакуаційних заходів, розкрадали матеріальні цінності місцевих підприємств та громадян.

В Енергодарі в нічний час доби з території приватного підприємства «Електропівденмонтаж-10» було викрадено близько 20 одиниць автотранспорту та розграбовано склад матеріального майна.

Також вночі під приводом евакуації російської окупаційної адміністрації з населеного пункту Скадовськ на тимчасово окупованій території у Херсонській області окупанти поспішно вивезли награбовану оргтехніку та інше майно.

Ганна Маляр припускає, що ймовірно, прибуле 7 травня до порту Бердянська чергове вантажне судно російські загарбники використають для переміщення вкраденого майна на територію тимчасово окупованого Криму.

оренда квартири Львів

Новини