Росіяни повторять Голодомор, якщо ми капітулюємо – Петро Черник


Для того, щоб знати, що буде – треба вивчити, що було. До річниці Голодомору, в програмі  «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» з’ясовували, що треба зробити для того, аби такі злочини не повторювались.

Присутній в студії військовий експерт Петро Черник вважає, що для того, щоб трагедія Голодомору не повторилась, Україні, передовсім, треба перемогти ворога.

Про це він розповів в ефірі програми «АНТИтокШОУ».

«Трагедії не буде за умови, якщо ми розгромимо війська окупанта, викинемо їх з нашої території і побудуємо таку систему воєнної оборони, щоб більше ніколи не могло повторитись вторгнення. Я точно знаю, що буде, якщо ми капітулюємо. Вони повторять Голодомор. В значно більших масштабах, аніж він був. Вони не пробачать нам ніколи, що ми хочемо бути незалежною нацією. Тільки повна воєнна безпека від них дозволить нам вижити і стати цивілізованою країною», – говорить військовий аналітик.

Він також уточнює, що під капітуляцією має на увазі, що росіяни досягають своєї мети – ліквідації української державності. Замороження конфлікту, наприклад, на рівні 2014 року.

«Це не капітуляція. В історичному сенсі – це бойова нічия. Якщо такий сценарій складеться, а є висока ймовірність, що так буде, треба готуватись до наступної фази неминучої війни з росіянами», – переконаний Петро Черник.

На його думку, щоб забути про війну з Росією мають скластись п’ять принципів: РФ розпадається на 25-30 держав; Росію відсікають від сибірських ресурсів; Україна вступає в НАТО; росіяни проходять санацію; у РФ забирають ядерну зброю.

оренда квартири Львів

Новини